Bambus Drewno Egzotyczne, Warszawa, Okolice


Cena do uzgodnienia

Drewno bambusa zachwyca swą niepowtarzalną strukturą oraz delikatną, lekko słoneczna barwą. Łodyga bambusa cięta jest na cienkie pasma, z których po usunięciu zielonej kory odsłania się charakterystyczna jasna powierzchnia – bambus naturalny. Kolor karmelowy, uzyskiwane są w procesie obróbki drewna sprężoną parą wodną. Zastosowanie tego typu procesu technologicznego, ma pozytywny wpływ na zachowanie odpowiedniego stopnia twardości i grubości włókien bambusowych. Drewno bambusa zachwyca swą niepowtarzalną strukturą oraz delikatną, lekko słoneczna barwą. Łodyga bambusa cięta jest na cienkie pasma, z których po usunięciu zielonej kory odsłania się charakterystyczna jasna powierzchnia – bambus naturalny.
Ciemniejsze odcienie – kolor karmelowy, uzyskiwane są w procesie obróbki drewna sprężoną parą wodną. Zastosowanie tego typu procesu technologicznego, ma pozytywny wpływ na zachowanie odpowiedniego stopnia twardości i grubości włókien bambusowych.
Podłoga wykonana z drewna bambusowego jest jedną z najtwardszych podłóg drewnianych, ponadto charakteryzuje się wysoką odpornością na ścieranie, działanie promieni słonecznych i wilgoć, a także jest bardzo stabilna zachowując równocześnie elastyczność.Doskonale spełni swoją rolę zarówno w salonie, kuchni jak i przedpokoju.
Bambus który jest symbolem życia a w kulturze orientu utożsamiany jest z długowiecznością i szczęściem wspaniale znajduje swoje miejsce we współczesnych wnętrzach.
Skurcz styczny: T%-11,8%
Skurcz promieniowy: R%-5,8%
Zginanie statyczne: N/mm - 210
Elastyczność: N/mm - 14 500

W naszej ofercie mamy drewno bambusowe o wymiarach;
• 960 x 96 x 15
• 980 x 123 x 17
• 1200 x 120 x 15
• 1900 x 162 x 15
PROMOCJA!!! Bambus jedyne 99,90zł/m2 + montaż
Oferta dotyczy podłóg bambusowych o wymiarach 960 x 96x 15

Polska, Warszawa, Okolice
Towar Najwyższej Jakości
Przelew, Gotówka
10m
Tak
 
 


Liczba wyświetleń strony: 4675